BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 15275070
nr 1527 5070
Ljusstakar
ett par, barockstil, nysilver. Höjd: 16,5 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 mars 2023
kl 20:09:58
150 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.